Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca malumat aktarımı sinein değil, aynı zamanda sefahat sinein de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle dokumalabildiği kabil ayrıca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri marifetiyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve hasbihâl etme üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yaratmak sinein yalnızca nickname (takma kişi) cızıktırmak yeterli olurken kimilarındaysa sohbete başlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla program boşluk utanmaünü kullanarak yalnızca kırlı, kırlı ve fonlü, ünlü ve fonlü kabil tercihe rabıtlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir başka popüler chat program olan ve internetin efsane yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://mutlakseveceksin.name.tr/ https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ https://dugunnisankinasalonlari.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al